Co oznacza mały pęcherzyk na usg?

Witam, mianowicie stosunek odbył się 9 września, a okres wystąpił skąpy, 3 dniowy i był inny niż wszystkie, było to brązowo, krwawe plamienie. Testy wychodzą negatywne, jednak na USG widac było pęcherzyk wielkości szpilki, co to może oznaczac?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno określić co uwidoczniono podczas badania. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem przeprowadzającym badanie.