Co oznacza mój wynik badania RTG kręgosłupa szyjnego?

Witam. CO TO OZNACZA,ZE NA WYNIKU BADANIA RTG KREGOSŁUPA SZYJNEGO WYNIK POKAZAŁ,ZE MAM WYGŁADZENIE LORDOZY SZYJNEJ Z KĄTOWYM USTAWIENIEM NA POZIOMIE C4-5-6. DYSKOPATIE C5-6. NIEWIELKIE ZMIANY ZWYRODNIENIOWE W STAWACH LUSCHKI. DZIEKUJE SERDECZNIE. I PROSZE POWIEDZIEĆ CZY DA SIE TO WYLECZYĆ.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości ? W zależności od tego konieczność wizyty i ortopedy
Lub neurochirurga