Co oznacza MR głowy 35-latki?

Dzień dobry. Jestem po RM głowy i czekam na wizytę u neurologa. Badanie wykazało dwa niewielkie ogniska hiperintensywne w obszarze T2 i Flair o charakterze niepewnym, prawdopodobnie głoszą. Co to może oznaczać?

PROSZĘ PODAĆ PEŁNY OPIS BADANIA MRI, Jakie niepokojące objawy, jakie wskazania do MRI????
Czy nie ma Pani migren? nadwagi?? zaburzeń miesiączkowania?? trądzika ?? ;
Czy nie ma innych zaburzeń metabolicznych ?? Jak tarczyca, cukrzyca, ?? Zaburzenia krążenia mózgowego, obwodowego ?? Niewydolnosci żylne ? Żylaki ?? Nałogi: nikotyna, kawa, używki etc...
Opis niepełny, do interpretacji klinicznej po pełnej konsultacji neurologicznej!
Ważne współistniejące schorzenia; waga, dieta, tryb życia, nastrój i sen. Może zaburzenia nastroju?? Snu??
Opis MRI do interpretacji klinicznej Zależnie od stanu Pacjenta; objawów, obciążeń chorobowych
Pełna konsultacja neurologiczna z wynikami badań, spisem leków,
Pozdrawiam i zapraszam