Co oznacza, że zmiany hiperintensywne w mózgu nie ulegają wzmocnieniu kontrastowemu?

Witam, Co dokładnie oznacza że zmiany hiperintensywne w mozgu nie ulegają wzmocnieniu kontrastowemu oraz jeśli napisane jest, że zmiany mogą odpowiadać zmianom hiperintenstynym bądź naczyniopochodnym, jak można to rozstrzygnąć?

Do omówienia z Lekarzem, Do pełnej konsultacji neurologicznej: wywiad, badanie , wyniki badań etc. Ważny stan Pacjenta, schorzenia współistniejące, wyniki badań, leczenie, nastrój etc Pełny wywiad, badanie, Opis MRI do interpretacji klinicznej, Pozdrawiam i zapraszam.