Co oznacza taki opis przy badaniu stawów krzyżowo-biodrowych?

Pytanie do onkologa. Z powodu bólów kregosłupa wykonałem badanie stawów krzyżowo-biodrowych. Mam pytanie dotyczące końcowego opisu badania. W obrazach PD FatSat w kościach miednicy i w trzonie L4 uwidoczniono bardzo liczne niemal bez sygnałowe zmiany ogniskowe śr do 8mm-wskazana diagnostyka celem wykluczenia procesu rozrostowego.Badania krwi PSA -wolna frakcj w normie, CEA-w normie, fosfataza zasadowa w normie, wapń w normie. Oczekuję jeszcze na badanie Scyntygrafia kości. Ze względu na odległy termin do neurologa proszę o informację, tego opisanego zagadnienia w rezonansie magnetycznym. Czego mogę się spodziewać?

Pozdrawiam