Co oznacza niewielkiej wielkości wole z obszarami o obniżonej zdolności do gromadzenia radioaktywnego nadtechnecjanu?

Po scyntygrafii tarczycy wniosek jest zapisany: niewielkiej wielkości wole z obszarami o obniżonej zdolności do gromadzenia radioaktywnego nadtechnecjanu. Co to oznacza?

Witam serdecznie,

Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.