Co oznacza nieznacznie zwiększona ilość płynu w jamie stawowej?

Nieznacznie zwiększona ilość płynu w jamie stawowej. W tylnej nieobciazanej części klykcia bocznego kości udowej widoczne niewielkie ognisko-wym. Ok. 21*6mm o charakterze złamania podchrzestnego z zakrzywiona linia oddzielajaca złamanie od natywnej kości z widocznym obrzekiem szpiku kostnego wokół złamania

Płyn ie ma tu znaczenia, niepokojące jest natomiast to złamanie podchrzęstne, bo w Pani grupie wiekowej, to dość rzadkie. Trzeba pokazać ortopedzie