W jaki sposób leczyć osteoporozę?

Witam mam pytanie mój ojciec ma osteoporozę o czym niedawno się przekonał robiąc badanie na gęstość kosci oraz to że pod koniec lipca ubr. złamałsobie własnie trzy kręgi bierze leki na osteoporozę nie jest leżący wstaje za potrzebą i do kuchni na posiłki ale ból nie daje mu chodzić bo chciałby ojciec ma 88 lat zakłada zlecone sznurówki i nie wiem czy to może się zrosnać jeszcze??

Złamanie w przypadku Pani ojca jest złamaniem kompresyjnym, całość powinna się ustabilizować ale bolesność może pozostać. Noszenie gorsetu jest konieczne w momentach aktywności, nie więcej niż 3-4 godz. na dobę. Konieczna jest kinezyterapia pod okiem fizjoterapeuty. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki