Co oznacza obecność torbieli nauroglejowej?

Mężczyzna lat 20. Badanie rezonansem magnetycznym głowy wykryło u mnie torbiel neuroglejową o średnicy 0,4 cm. Nie mam jednak żadnych objawów charakterystycznych dla guza mózgu ( wymioty, napady padaczkowe, omdlenia, zaburzenia świadomości) Czy to jest coś poważnego? Czy ponowna wizyta u lekarza neurologa jest zalecana?

Witam!
Należy skontaktować się z lekarzem neurologiem lub neurochirurgiem. Samoocena nigdy nie jest obiektywna - dlatego nawet lekarze nie powinni sami siebie leczyć!
Z poważaniem
W. Łuczkowski.