Jak leczyć podejrzenie obecności wrodzonej anomalii żylnej DVA?

Witam, wczoraj przeprowadzono u mnie badanie CT głowy bez kontrastu. Wykryto podejrzenie obecności wrodzonej anomalii żylnej DVA w lewej półkuli mózgu na poziomie trzonu lewej komory bocznej. Chciałbym zasiegnąć drugiej opini. Czy to jest do usuniecia/wyleczenia? Czy z tym normalnie można żyć? Czy to powoduje moje objawy - omdlenia, bóle głowy, krwotoki z nosa. Dziękuję

Witam!
Na temat ew. leczenia anomalii naczyniowej powinien się wypowiedzieć neurochirurg, po obejrzeniu badania. Czasem interwencja chirurgiczna może przynieść więcej szkody niż pożytku.
Powodzenia
W. Łuczkowski.