Co oznacza obrys tkanki miękkiej na wysokości rękojeści z zatarciem kości?

Witam. Mam wyczuwalnego guza pod obojczykiem z prawej strony. Zrobiłam RTG, wynik: obrys tkanki miękkiej o wym. 4x8,5 cm na wysokości rękojeści z zatarciem kości. Czy to oznacza coś poważnego? czekam na tomografie i bardzo się boje. dziękuje za każdą odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza chirurga aby moc zdecydować o biopsji bo tylko ona pokaże czym jest powyższa zmiana