Co oznacza obszar hypeochegenny w jajniku?

Proszę o interpretacje wyniku. Jajnik prawy wymiary 48*34*32.Struktura jajnika:obszar hypechogenny 32*26*30, trzy pecherzyki podzielone przegrodami gładkimi o grubosci 2,5-4,5 mm. Zatoka daglasa wolna..Co to jest i jak to leczyć. 3 lata temu mialam usunieta na jajniku lewym torbiel endometrialna i liczne zrosty. Dziękuję za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Dalsza diagnostyka i odpowiednie badania z krwi aczkolwiek sam opis może kwalifikować do leczenia zabiegowego . Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa