Co oznacza opis zdjęcia RTG odcina kręgosłupa lędźwiowego?
Chciałabym dowiedzieć się co oznacza opis zdjęcia rtg odcinka kręgosłupa ledźwiowego.Zdjęcie wykazuje ślad lewostronnego skrzywienia.Obraz spina bifida posterior L1.Tarcze L4-L5-S1 zwężone w różnym stopniu.Początki zmian spondylotycznych n tych poziomach.Stawy krzyżowo-biodrowe w normie.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie dolegliwości ? Konieczne zestawienie powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego