Co oznacza opóźnienie miesiączki o 20 dni?

Od 20 dni spóźnia mi się okres, mam 18 lat i moje cykle były już regularne. Nigdy nie uprawialam seksu z chlopakiem, nawet oralnego, nigdy nie mialam partnera. Moja dieta się nie zmieniła, nie zauważyłam też abym więcej się stresowała. Co jest nie tak? W dodatku naczytałam się o możliwych zapłodnieniach poprzez plemniki które osiadły na ręczniku, w wannie, w basenie. Czy ja przesadzam? Boję się.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że bardziej w pewnego stopnia zaburzenia hormonalne. proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa.