Co oznacza osłabienie i niskie ciśnienie u 21-latka?

Mam 21 lat, jestem mężczyzną. Dzisiaj pomimo wyspania się chce mi się cały dzień spać. Do południa kręciło mi się w głowie, co później zamieniło się w ból, który już minął. Dodatkowo zbladłem na twarzy. Badałem ciśnienie i jest w normie. Jaka więc może być przyczyna takiego stanu rzeczy?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć