Co oznacza podwyższona amylaza w moczu?
Witam serdecznie chciałabym zapytać w sprawie podwyzszinej amylazy w moczu norma to 450 mój wynik 740 we krwi jsst dobra cel tez ob tez marker tez dobry asapat alat tez w usg trochę wątroba i żołądek powiększony biore ircolon nospe boli nie mam żadnych i eseliv forte czy to coś poważnego pozdrawiam

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami, proszę zgłosić się do lekarza poz