Co oznacza pogorszenie ostrości wzroku podczas stosowania Tetralysalu?

Przepusano mi lek Tetralysal, przyjelam 5 tabletek Po 300mg, zauwazylam, ze po przyjeciu tabletki pogarsza mi sie ostrosc wzroku, czy powinnam zaprzestac przyjmowania leku?

Lek. Tomasz Budlewski

Są to bardzo niepokojące objawy , sadze ze należy lek odstawić zgodnie z ulotka i koniecznie udać się do lekarza okulisty oraz prowadzącego leczenie