Co oznacza rak inwazyjny zrazikowy?

Witam. Odebrałam dziś wynik biopsji lewej piersi. Rak inwazyjny zrazikowy. Nic nie wiem w temacie. Czytam dopiero co to takie. Coś więcej co do leczenia będę wiedziała 11.10 br. Mam przemyśleć do tego czasu czy chcę wyciąć tylko guz czy całą pierś. :(( Nie mam pojęcia co zrobić. W rozmowie nie dowiedziałam się nic więcej:((

Lek. Tomasz Budlewski

Teraz wraz z onkologiem omówi Pani cała kwestie i możliwości leczenia . Obecne techniki pozwalają wykonać operacje oszczędzająca pierś - konieczne jest przeanalizowanie czy Pani do takiej operacji się kwalifikuje