Co oznacza rysunek zrębowy płuc obustronnie odwnękowo wzmożony oraz wnęki naczyniowe?

witam mam 60 lat mam opis radiologiczny moich płuc chciałam zapytać co znaczy: rysunek zrębowy płuc obustronnie odwnękowo wzmożony oraz wmęki naczyniowe ,przeciętnie szerokie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne obejrzenie rtg i weryfikacja powyższych w badaniu bezpośrednim proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego