Co oznacza wzmożony rysunek naczyniowy płuc?

mój opis Wzmozony rysunek naczyniowy oraz podścieliska płuc.Wnęki naczyniowe.Serce poszerzone w wymiarze poprzecznym.Aorta wydłużona,miażdżycowa Czy mam zacząć się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości? Jaka przyczyna powyższego badania? Czy pali Pani papierosy? Opis może wskazywać na przewlekły np stan zapalny płuc .0prosze koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie lub lekarza rodzinnego