Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza senność i zmęczenie u 42-latki?

Witam, jestem kobietą 42 lata, od miesiąca jestem codziennie senna i odczuwam zmęczenie, jestem osobą bardzo aktywną i dotąd nie byłam w takim stanie,jestem ponad rok po operacji piersi ( nowotwór łagodny nie wiadomego pochodzenia), mam dolegliwości w tej piersi nie ból ale dyskomfort i nazwałabym to dręczeniem, onkolog nie widzi w tym nic poważnego, w usg kontrolnym pół roku po operacji prof. która je wykonała niepokoiła się obrazem-onkolog prowadzący stwierdził, że nic nie ma po kolejnym po pół roku inna lekarz nie znalazła nic i stwierdziła,że prof. się myliła minęło kolejne pół roku dolegliwości są częste więc mam mieć wykonany rezonans do tego wykonałam badania, które nie są poza normą oprócz w morfologii RDW-CV 18,01 przy max 15,0 czy mam się tym martwić, bo może powinnam skonsultować się z innym onkologiem? Proszę o radę
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na glukozę

Wzrost poziomy glukozy we krwi może świadczyć m.in. o infekcjach w nerkach, źle kontrolowanej cukrzycy, jak i wielu innych dolegliwościach i chorobach. Badanie możesz wykonać w każdym laboratorium, a nawet w domu. Dowiedz się więcej oglądając filmik.

Z Pani opisu nie wynika żaden niepokój onkologiczny. Jest Pani pod opieką i oczywiście nie ma problemu, że wykonana Pani kolejną konsultację. Co do zmęczenia, nie doszukiwałbym się związku z łagodnym guzkiem piersi. Zmęczenie nie jest objawem chorób nowotworowych. Proszę sprawdzić gospodarkę hormonalną i umówić wizytę do lekarza rodzinnego.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy