Co oznacza senność i zmęczenie u 42-latki?

Witam, jestem kobietą 42 lata, od miesiąca jestem codziennie senna i odczuwam zmęczenie, jestem osobą bardzo aktywną i dotąd nie byłam w takim stanie,jestem ponad rok po operacji piersi ( nowotwór łagodny nie wiadomego pochodzenia), mam dolegliwości w tej piersi nie ból ale dyskomfort i nazwałabym to dręczeniem, onkolog nie widzi w tym nic poważnego, w usg kontrolnym pół roku po operacji prof. która je wykonała niepokoiła się obrazem-onkolog prowadzący stwierdził, że nic nie ma po kolejnym po pół roku inna lekarz nie znalazła nic i stwierdziła,że prof. się myliła minęło kolejne pół roku dolegliwości są częste więc mam mieć wykonany rezonans do tego wykonałam badania, które nie są poza normą oprócz w morfologii RDW-CV 18,01 przy max 15,0 czy mam się tym martwić, bo może powinnam skonsultować się z innym onkologiem? Proszę o radę

Z Pani opisu nie wynika żaden niepokój onkologiczny. Jest Pani pod opieką i oczywiście nie ma problemu, że wykonana Pani kolejną konsultację. Co do zmęczenia, nie doszukiwałbym się związku z łagodnym guzkiem piersi. Zmęczenie nie jest objawem chorób nowotworowych. Proszę sprawdzić gospodarkę hormonalną i umówić wizytę do lekarza rodzinnego.