Co oznacza silne krwawienie podczas leczenia hemoroidów?

Witam. Używam maści procto glevolan na hemoroidy, moje pytanie brzmi jak taka maść działa, ponieważ drugi dzień podczas oddawania kału, bardzo dużo krwi leci mi z odbytu? Czy to dobry znak bo hemoroid (zewnętrzny) się "niszczy" od tej maści?

To nie jest dobry znak. Lek ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Wymaga Pan konsultacji chirurgicznej, być może przyczyna krwawienia ma zupełnie inne podłoże. Nie należy zwlekać z umówieniem wizyty.