Co oznacza silny ból w linii prostej od mostka?

Witam, jestem na wakacjach w Albanii. Już trzeci dzień boli mnie brzuch w linii prostej od mostka. Od krawędzi mostka poniżej pępka. Jest silny ból momentami bardzo się wzmacnia, jakby ktoś ściskał mi żołądek. Po kilkunastu godzinach zaczęły mnie także boleć jądra. Trzy dni już nie oddałem stolca. Na codzień robię to 3-4 razy dziennie (miałem kolonoskopie nic jednak nie wykazała). Pije dużo wody. Ból ustaje gdy jestem w wodzie np basenie lub pod prysznicem pomaga też gorący kompres.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza tam na miejscu gdyż objawy mogą wskazywać na proces chorobowy wymagający pilnej interwencji lekarskiej . A jak z oddawaniem moczu ?