Co oznacza spinanie ciała u dziecka?

Witam serdecznie kieruje pytanie zwiazane z moim synem ma roczek i odkąd sie przestraszyl starsznie spina jedna stronę ciala i na dodatek cala ta strona drży i jest ze tak powiem zawieszony przez chwile po chwili wszystko wraca do normy wizyte mam dopiero za miesiąc a bardzo sie martwie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez pediatrę i Ew konsuktacja neurologa dziecięcego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć