Mruganie i łapanie wdechu podczas rozmowy u 7-latka

Witam, mój syn 7lat od jakiegos czasu podczas rozmowy mocno mruga oczkami i lapie wdech. Pytam się go czy boli w pluckach mówi ze nie. Wydaje mi się, że jest to zwiazane z emocjami w szkole. Czy powinnam sie niepokoic.? Dodam, że 30 min dziennie spędza na granie w telefonie.

Witam, za mało jest danych aby odpowiedzieć co moze byc przyczyna objawów. Mozliwe, ze są to objawy na tle nerwowym, dlatego powinna Pani udać sie na wizytę do psychologa dziecięcego. Pomoc otrzyma Pani w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej. Pozdrawiam