Co oznacza ta płaska pośrodkowa przepuklina krążka?

Witam, mam 23 lata, 170cm wzrostu i 60kg wagi, pracuje fizycznie na magazynie z żywnością,Wykonałam badanie rezonans odcinka lędźwiowego i dostałam taką diagnoze: Na poziomie L5/S1 widoczna jest pośrodkowa przepuklina krążka m-k o szerokiej podstawie, uciskająca lewy korzeń S1 w zachyłku bocznym i przylegająca do do prawego korzenia S1. Degeneracyjne obniżenie sygnału i wysokosci krazka mk L5/S1.Na poziomie L4/5 widoczna jest płaska pośrodkowa przepuklina krazka mk majaca kontakt z korzeniami L5

konieczna konsultacja neurochirurgiczna w celu określenia postępowania z posiadanymi przez Panią uwypukleniami krążków międzykręgowych.