Co oznacza taki ból od kręgosłupa?

Witam, od 3 miesięcy cierpię na ciągnący ból od pośladka wzdłuż nogi aż do łydki. Rehabilitant stwierdził ubytki neurologiczny w tej nodze(prawa). Brak odruchu-ścięgno achillesa, narastający ból przy podnoszeniu nogi do góry, mrowienie drętwienie i mrowienie zewnętrznej strony stopy oraz w okolicach dużego palca z pogorszonym czuciem. Od miesiąca chodzę na rehabilitacje ze średnim skutkiem, zażywam leki przeciwzapalne oraz zastrzyki przeciwbólowe. Co raz gorzej jest wytrzymać w jakiejkolwiek pozycji. Wynik Tomografii: Niewielkie prawowypukłe skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego. Na poziomach do L4 nie stwierdza się cech dyskopatii. Na poziomie L4/L5 niewielka wypuklina krążka międzykręgowa spłaszczająca worek oponowy. Na poziomie L5/S1 uwidoczniono obecność dużej szerokopodstawnej centralno-prawobocznej protruzji krążka międzykręgowego z uciśnięciem worka oponowego oraz stenozą prawego zachyłka bocznego. Cechy sklerotyzacji przeciążeniowej w zakresie górnej blaszki granicznej trzonu kręgu S1. Jak pozbyć się tego bólu i zacząć normalnie funkcjonować? Proszę o pomoc. Czekam na wizytę u neurologa - za miesiąc.

Opisywane objawy oraz wynik badania faktycznie świadczą o upośledzonej funkcji nerwu kulszowego. Konieczna będzie konsultacja neurochirurgiczna i rozważenie leczenia operacyjnego. Równocześnie należy prowadzić fizjoterapię, zorientowaną na rozluźnienie i rozciągnięcie zginaczy stawu biodrowego oraz wzmocnienie mięśni pośladkowych, dwugłowych uda oraz brzucha (mięsień prosty, poprzeczny i mięśnie skośne),