Co oznacza taki ślad na szczoteczce do zębów?

Usunęłam ósemke na górze. Następnego dnia myłam wieczorem zęby i bardzo delikatnie przejechałam szczoteczka w tym miejscu, wtedy zobaczyłam na szczoteczce coś czerwonego. Wyglądało jak mały kawałek skórki od papryki, ale jej nie jadłam. Czy to mógłbym skrzep? Co w tej sytuacji zrobić?

Prawdopodobnie usunęła Pani część skrzepu. Proszę unikać szczotkowania zębodołu po ekstrakcji- po usunięciu skrzepu w fazie gojenia zwiększa Pani ryzyko wystąpienia tzw. zespołu suchego zębodołu.