Co oznacza taki wygląd pieprzyka?

Witam serdecznie Znalazłam u siebie 3 dziwne znamiona,pieprzyki Jeden znajduje się na wysokości kolana w tylniej części nogi, drugi na prawej piersi w okolicy pachy a trzeci pod łopatką także w okolicy prawej pachy. Znamiona są ciemne, mają różną fakturę i różne odcienie są nie równe na brzegach. Znamię na piersi i pod kolanem ma delikatnie rozmazany kontur a skóra na tych znamionach wydaje się jak by sucha. Kilka miesięcy temu miałam podobne znamię w okolicy tego na piersi 5cm niżej było troszkę większe od obecnego ale cechy miało inentyczne. Tamto znamię zniknęło i został po nim biały ślad jak by mała delikatna blizna niedlugo po tym obok powstała druga taka sama, nieco mniejsza zmiana. Dodam też że pół roku temu miałam robione USG węzłów chłonnych ponieważ pod właśnie prawa pacha w okolicy której mam 2 znamiona co jakiś czas puchnie węzeł chłonny. Okazało się że wszystkie węzły chłonne w organizmie mam trochę powiekszone a ten pod pachą znacznie. Nie wiem co z tym zrobić Teraz jest problem dostać się do lekarza termin wizyty u dermatologa mam dopiero za 2 miesiące. Martwię się tym i proszę państwa o pomoc dodam jeszcze że moja mama choruje na raka piersi, babcia zmarła na białaczkę i siostra na raka trzustki. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl