Co oznacza ten ból łydki?

Witam od 3,4 lat bolą mnie nogi dokładnie łydki i tylko gdy kładę się spać i tym sposobem mam problem z spaniem.Miałem zrobiony rezonans kręgosłupa a tym samym zrobioną na podstawie rezonansu operacje międzykrążka L4/L5-nic to nie pomogło, miałem zrobione badanie Doplera-wszysko ok, badanie bolierozy-ok i badanie mięśni nóg tez ok, różne badania krwi i wszysko to nic nie pomogło.Co mam zrobić dalej bo już nie wiem? Mg,Potas witamina D wszystko ok

Witam! Może warto zastanowić się nad podłożem czynnościowym. Jeżeli badania laboratoryjne są prawidłowe, a dolegliwości uporczywe, to trzeba rozpatrywać genezę nerwicową. Wcześniej rozpoznana dyskopatia i operacyjne jej leczenie można potraktować jako traumę lub czynnik spustowy zaburzeń nerwicowych. Jeżeli nie jest to tylko podłoże nerwicowe to zastosowanie Duloksetyny powinno załatwić oba problemy. Duloksetyna ma działanie p/depresyjne, p/lękowe i bardzo mocne działanie p/bólowe (porównywane do opiatów), ale nie na zwykłe bóle, tylko neuralgie, neuropatie itp. Warto się zastanowić. Pozdrawiam W. Łuczkowski.