Co oznacza ten obraz MR głowy u 22-latka?

Dzień dobry. Chciałbym prosić o wyjaśnienie części opisu RM głowy z kontrastem. Powodem do badania był uporczywy, uciskający ból głowy, poranne nudności i zaburzenia koncentracji oraz stwierdzone lekkie nadciśnienie śródgałkowe. "Brak zmian ogniskowych niedokrwiennych i demielinizacyjnych, przysadka mózgowa niepowiększona; ulega jednorodnemu wzmocnieniu kontrastowemu. Przewody słuchowe symetryczne, nieposzerzone. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony bez przemieszczeń. Brak cech procesu kompresyjego lub rozrostowego wewnątrzczaszkowego" Co mnie niepokoi: ROZLANY ZANIK KOROWY PŁATÓW CIEMIENIOWYCH. Czy to oznacza coś groźnego?

Zaniki korowe w tak młodym wieku mogą występować np. w stwardnieniu rozsianym. Mogą stanowić też pokłosie urazu. Proszę pilnie skonsultować się z neurologiem.