Co oznacza torbiel u dziecka po urodzeniu?

Witam. Pilnie szukam porady co robic dalej. Urodziłam córeczkę w 39 tygodniu przez cc przy czym było malowodzie, malutka miała robione usg ciemiaczkowe i stwierdzono torbiel a dokladnke jest napisane "ku tylowi od komory III w lini posrodkowej widoczny zespół 3 torbieli o hypoechogenicznej zawartości o średnicy 7-8 m każda". Strasznie się denerwuje czy coś może się stać, czy malutka będzie zupełnie zdrowa. Wpadam w panikę

Lek. Michał Lenard

Na ten moment nie można powiedzieć nic konkretnego. Konieczna będzie dalsza diagnostyka. Córka powinna pozostawać pod opieką neonatologów. Pozdrawiam!