Co oznacza uczucie nacisku w okolicy żeber?

Witam. Mam 24 lata i od pewnego czasu dziwnie się czuję. Zaczęło się to gdy z dnia na dzień rzuciłem palenie ( 6 miesięcy temu). Pierwsze co było nie tak to przez około miesiąc bolał mnie codziennie brzuch. Dolegliwości z brzuchem ustał i pojawiło się uczucie nacisku z prawej strony w okolicach żebra jednakże również wszystko wróciło do normy. Ostatnio czuję się jakby przytłumiony. Mam w głowie takie jakby uczucie nieobecności a czasem nawet kręci mi się w głowie. Nie wiem czy to nerwica czy coś innego jednak zauważyłem iż gdy wybiorę się na jakąś imprezę i coś wypiję przestaje mieć to dziwne uczucie. Co może być nie tak?

Lek. Michał Lenard

Pana objawy są niespecyficzne, sugeruję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który zleci podstawowe badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!