Problemy ze snem i bolesność okolicy żeber

Od kilku miesięcy dziwnie się czuję.Regularnie co drugi dzień budzę się ociężały, z kłuciem w okolicach żeber.Badania kardiologiczne i inne nic nie wykryły.Jestem okazem zdrowia.Budzę się w środku nocy ciężko oddychając,do rana śpię już źle.W ciągu dnia kręci mi się w głowie, mam problemy z koncentracją i czuję się jak w półśnie.Ludzie są odlegli,serce się tłucze,świat staje się nierealny.Następnego dnia jest normalnie,ale kolejnego znów to samo.Jestem wykończony.Wszystko zaczyna się w czasieSnu

Aleksander Ropielewski

Warto wykonać badanie polisomnografii podczas którego zostanie oceniona jakość snu i ewentualne jego zaburzenia.