Problem ze snem niemowlaka

Śpi 2 razy w czasie dnia ok11 i ok14. Zasypia w wózku.Teraz przed każdym ułożeniem do wstaje.kładę ją i tak do momentu aż zaczyna płakać jednocześnie wyciągając do mnie rączki. Staram się nie ulegać, ale czytając książkę Tracy Hogg " Język niemowląt" pisze by dziecko uspokoić i ułożyć do snu. Wieczorem to samo.Przytulam do buzi pieluszkę, do buzi smok i spać. Ona wstaje ja ją układam aż do krzyku i płaczu.Nauczyła spać się ze mną w łóżku bo budziła się w nocy dawałam cyca i tak do rana spałyśmy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji dziecko powinien ocenić specjalista pediatra w celu wykluczenia chorobowego podłoża nieprawidłowości.