Owijanie niemowlaka pieluchą tetrową

Witam. Zauważyłam, że moja 2 miesięczna córka chętnie śpi owinięta w pieluszkę tetrową. W innym przypadku często wybudzają ją niekontrolowane ruchy rąk. Czy nie zrobię jej krzywdy owijąjąc ją na noc do snu? Czy to wpływa w jakiś sposób na napięcie mięśniowe dziecka? Dodam, że córka ma prawidłowe napięcie mięśniowe i jest zdrowa. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

Niektóre dzieci potrzebują "docisku" aby się uspokoić, jeśli córka dobrze się z tym czuje może ją Pan idelikatnie owijać do spania pieluszką lub kłaść do spania w rożku. Ważne, żeby nie przegrzać dziecka. Pozdrawiam