Co powoduje bóle w okolicy żeber?

Od jakiegoś czasu odczuwam bóle w okolicach żeber, duszności, bóle głowy i brzucha. Bóle w okolicach żeber nie są jakieś mocne Ale zdarzają się i takie które zabierają dech ból potrafi nasilac się przy wdechu. Duszności bóle głowy i brzucha zdarzają się nagle i zdarza się że powracają silniejsze. To może być coś poważnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne. Wskazana diagnostyka, badanie lekarskie u lekarza rodzinnego, zlecenie badań dodatkowych , krwi i moczu.
Pozdrawiam