Co oznacza wątroba niepowiększona o jednorodnej strukturze?

Witam mam pytanko robilem Usg brzucha i takie o to wyniki Watroba- Niepowiekszona o jednorodnej strukturze, hiperechogeniczna, zyla wrtona szer. 8 mm , przeplyw dowatrobowy Trzustka prawidlowej wielkosci, kontury regularne, struktura jednorodna dodam ze lekko bolalo mnie podbrzusze, Lekarz powiedzial ze mam lekkie stluszczenie, ze teo sie nie leczy tylko zmiana trybu zycia mniej tlustego i alkoholu ale poczytalem i troszke sie wystraszylem Pozdrawiam

Taki opis badania jest dobry i jedynie co należy to tak jak powiedział lekarz wykonujący badanie zmienić nawyki żywieniowe i ograniczyć używki. Może tak być też po niektórych lekach.