Co oznacza worek przepuklinowy uwięźnięty, wypełniony tłuszczem przedotrzewnowym?
Witam. Byłem dzisiaj na USG pachwiny i stwierdzono: w prawej pachwinie widoczna jest przepuklina o wrotach 5mm, worek przepuklinowy uwięźnięty, wypełniony tłuszczem przedotrzewnowym. Przy próbie Valsalvy dopełnia się w niewielkim stopniu. Po zwolnieniu tłoczni samoistnie się opróżnia częściowo. Węzły chłonne pachwinowe niewidoczne. Do chirurga idę w poniedziałek. czuję się dobrze i moje pytanie czego się powinienem spodziewać po wizycie u chirurga z takimi wynikami?

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Sadze ze warto jest wykonać zamknięcie paprzepukliny operacyjnie