Co oznacza wydzielina z piersi podczas stosowania Nexpram?

Witam mam problem od 4 pazdziernika biore nexpram 10mg po pol tabl wzwiazku z zaburzeniami lekowymi od wczoraj zauwarzylam ze pojawia siw mleko w obu piersiach i bola mnie. Co prawda jeatem przed miesiaczka ale nie mialam nigdy mleka czy jest to spowodowane lekiem i czy idstawic go nigdy nie mialam problemu z hormonami a miesuac wczesniej mialam robione badania na TSH i jest ok

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być efekt uboczny leku, wskazana konsultacja z psychiatra co do dalszej terapii.
Pozdrawiam