Słyszenie głosów przy nerwicy lękowej

czy to sa glosy? witam choruje na nerwice lekowa mam lek przed choroba psychiczna i glosami.W leku wydaje mi sie ze je słysze..np.idzie mama ,pojawia sie lek ze zaraz uslysze jakis głos i słysze np.zabij ja.Moj psycholog twierdzi ze to lek przed glosami jest,a to sa moje mysli...biore nexpram 10mg+0,5 fluanksol .Psychiatra stwierdzla zaburzenia lekowe jak biore leki jest ok tylko przestane je brac zaczynam myslec o glosach i bac sie ze jestem chora psychicznie...błagam o pomoc...

Jeśli rozpoznaje Pani prawdziwe głosy innych ludzi od tych wyobrażonych to nie można mówić o halucynacjach. Zgodził bym się więc z Pani psychiatrą. Proponuje rozpocząć psychoterapie psychodynamiczną. Ciekawe jest dlaczego te głosy mówią o zabiciu Pani matki.