Co oznacza wylew pod skórą po podaniu zastrzyku?

Od 3 tygodni dostaje zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch. Mam kilka siniaków i nimi się nie martwię. Po wczorajszym zastrzyku pojawiło się coś dziwnego. Okrągły wylew podskórny (taki ciemny). To jest takie kółko o średnicy ok 7 mnie i środek ma jasny. Czy to coś niepokojącego?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeśli są to zastrzyki przeciwzakrzepowe, to niestety takie wylewy mogą się pojawiać. Warto jednak w trakcie najbliższej wizyty kontrolnej u lekarza pokazać takie zmiany.