Co oznacza wynik androstendionu?

Witam badałam poziom Androstendionu na 3 dni przed okresem. Wynik 2,80 ng/ml. Proszę o określenie czy to norma czy mam zrobić wiecej badań. Dodam, że zmagam się z trądzikiem dorosłym od kilku lat i pojawiło się więcej owłosienia .

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie normy w danym laboratorium? Sadze Że odnośnie diagnostyki warto jest wykonać cały panel badań hormonów płciowych