Co oznacza wynik badania kolonoskopowego u 36-latki?

Dzień dobry proszę o interpretację mojej kolonoskopi.Aparat wprowadzono do kątnicy oraz do makroskopowo nizmienionego dystalnego odcinka jelita krętego .Uwidoczniona ujście wyrostka robaczkowego oraz zastawki krętniczo kątniczej.Przygotowanie 3/3/3 wg skali BBPS.W dystalnej esicy widoczna zmiana podśluzówkowa (GIST)? Impresja z zewnątrz? Śr.ok.30-40mm pokryta makroskopowo niezmienioną błoną śluzową,twarda w dotyku kleszczykami-pobrano wycinki hist-pat.Po za tym błoną śluzową jelita grubego niezmienioną gładka lśniąca z prawidłowym rysunkiem naczyniowym. Dalsza diagnostyka obrazowa w trybie przyspieszonym TK .Wyczytałam że to rak złośliwy ale lekarz powiedział że to nie jest rak bo rak wygląda inaczej ale wynik mówią co innego błagam o szybką odpowiedź 36 lat

Konieczna pełna konsultacja , z lekarzem leczącym; omówienie wyników . z wynikami biopsji zmiany w jelicie!! Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! , Ważny wywiad rodzinny. Pozdrawiam