Co oznacza wynik badania na borelię?

Witam. Odebrałam tydzień temu wyniki badań na borrelie. Wynik: igg <5 a img 47,69 chciałam wstępnie prosić o interpretacje. Pytałam w poradniach ale czas oczekiwania Ok 2 lat na wizytę. Nie chciałabym przegapić momentu wiec czy powinnam sie udać do specjalisyy

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik może świadczyć o świeżym zakażeniu, wskazana kontrola u reumatologa.
Pozdrawiam