Co oznacza wynik badania obrazowego mózgu 37-latki?

Znajduje sie zmiana w przyblizeniu 1,6×0,9cm,ktora wydaje sie lezec w obrebie nizszego aspektu czwartej komory mozgu.To wcina sie w tylna czesc pnia mozgu,chociaz nie zidentyfikowano obrzeku wewnatrzosiowego wystepuje umiarkowane jednorodne nasilenie po podaniu kontrastu.Male przestrzenie przeplywowe w obrebie tej zmiany moga odpowiadac obszarom kropkowatego zwapnienia stwierdzonego na niedawnym ct mozgu.Brak ograniczonej dyfuzji brak blokujacego wodoglowia. Prosze o wyjasnienie gdyz slowami nie mozna opisac strachu ktory jest nie ustannie tym bardziej ze nie rozumiem tego nie jestem lekazem a wizyte mam za 5miesiecy.

Wielce Szanowna Pani, prosze nie wpadać w panikę. Do jednoznacznej odpowiedzi celowa byłaby analiza obrazów badania a nie jedynie subiektywnego opisu radiologa. Bardzo ważne jest też dokładne badanie neurologiczne i stwierdzenie jakież to objawy Pani ma . Serdecznie pozdrawiam . PS. A z jakiego powodu miała Pani skierowanie na badanie metodą NMR ?