Co oznacza wynik badania serca ciężarnej?

Witam ,jestem kobieta w ciazy, mam 30 lat. 8 lat temu zanim mialam dzieci, byly juz takie objawy,przy pierwszym dziecku brak,teraz przy drugim sa.W badaniu podmiotowym bez istotnych odchylen ,bez zastoju nad plucami,bez.obrzekow obwodowych.W EKG rzm88/min,normogram,zapis w normie.W EKG z 17.08.2018 pojedyncze VES.W USG serca bez istotnych odchylen EF ok 65% TSH w normie.Nastepne badanie po holterze w badaniu stwierdzono ok.1872 VES, w tym pary i ok 426 SVES z uwagi na mocno wlaczone objawy arytmi wlaczono Metocard 2x25 mg.I mam jeszcze jedno pytanie czy porod naturalny nie zagraza zyciu dziecka lub mi,bardzo sie boje i byla bym wdzieczna za konstruktywna odpowiedz.Pozdrawiam

Zależy jak będzie prowadzona arytmia podczas ciąży, w razie pogorszenia Pani stanu zdrowia lekarz na pewno nie zdecyduje się na PSN. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.