Co oznacza wynik badania USG brzucha?

W przeciągu pół roku kilka razy zaslablam wyniki krwi w normie tylko zawyżone neutrofile ob w normie crp w normie . Usg brzucha prawidłowe echo serca prawidłowe. Niepokoji mnie wynik iść wezłow szyjnych powiększone nieliczne owalne po obu stronach szyji najwiekszy22×8mm o niskiej echogennosci,zatartej strukturze i wzmożonym przepływie w częściach centralnych. Czy ten wynik może wskazywać na chlonniaka lub inny nowotwór?

Witam
Należy wykonać wykonać biopsję cienkoigłową węzła lub wycięcie chirurgiczne celem diagnostyki i podjęcia ewentualnego adekwatnego leczenia

Pozdrawiam
Dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej