Co oznacza wynik badania USG jamy brzusznej i bóle?

Dzień dobry. Od grudnia mam bóle brzucha promieniujace do kręgosłupa. Bóle są nagłe i nie trwają długo, ostatnio nasiliły się po jedzeniu. Po alkoholu miałam biegunkę. Byłam na usg i wyszło że trzustka jest o niejednorodnej echogeniczności oraz żywa perystaltyka jelit. Lekarz pytał również o występowanie cukrzycy w rodzinie. Miała ją moja babcia oraz brat rodzony. Niestety byłam prywatnie na samym usg stąd moje pytanie co to oznacza?

Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań laboratoryjnych; USG, RTG !

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Jakie leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam i zapraszam