Co oznacza wynik badania w 13. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 13 tygodniu ciąży i do tej pory mialam robione usg już... 9 razy ze wzgledu iż jest to ciąża zagrożona. Mam krwiaka na kosmówce, doszlo do krwawienia po którym byłam hospitalizowana. Czy taka liczba wykonanaych badań usg ma wpływ na dziecko?

Witaminy w ciąży

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Według światowych towarzystw ginekologicznych zwykłe usg nie ma wpływu na dziecko. Tutaj badanie było wręcz niezbędne ze względu na obciążenie.